Batik

Örme ürünlerden, Moda’nın trendlerine… Yenilenen BATİK’in Hikayesi…

Moda dünyasına getirdiği öncü yaklaşımlar, her an kullanıma hazır tasarımlar, zengin koleksiyonlar, yüzlerce ürün çeşidi ve detaylardaki yaratıcılık… Moda sektörünün köklü ve dev isimlerinden  Batik online satış sistemiyle “Batik Kadını”nın en yakınında, her an hizmetinizde…

Batik, Batik Örme olarak 80’li yılların başında kuruldu. Kısa sürede, yurt içi ve yurt dışı ünlü markalara üretim yapan, birçok ilke öncülük eden Türk hazır giyim sektörünün güçlü ve köklü firmaları arasında yerini aldı. İlk yıllarda örme ürünleriyle öne çıktı. İlk mağazasını 1994 yılında açtı.Batik adıyla, kadın hazır giyim markası olarak yoluna devam ediyor.

Dünyanın tanınmış birçok markasının doğuşuna tanıklık edip, büyümelerine katkıda bulunan Batik, Türk ekonomisine de önemli bir istihdam katkısı sağlıyor. Batik için değişim ve yenilenme rüzgarlarının estiği önemli bir dönüm noktası daha oluyor. Kurumsal kimliğini ve marka algısını yenileyerek, modern, dinamik şehirli kadının ihtiyaçlarına göre tüm kreasyonlarını yeniden şekillendiriyor.

Batik, bugun dünyanın en yeni moda trendlerini özgün tasarımlarıyla birleştirerek hazırladığı koleksiyonlarını, cesur, özgür ve stil sahibi kadınların beğenisine sunan çağdaş bir moda markası olarak yükselişini sürdürüyor.

Kilometretaşları

· 1980’de Batik Örme olarak Mahmut Ziyal, Tarik Ziyal, Namık Ziyal ve Cevdet Ziyal tarafından kuruldu. Örme ürünleriyle adını duyurdu ve Türk kadınının gönlünde taht kurdu.

· 1994 yılında Batik markasıya ilk kadın giyim mağazasını 17 metrekarelik bir dükkanda açtı.

· 2005-2006‘da üretimden çekilerek Kadın hazır giyim markası olarak yola devam etme kararı aldı. · 2014 yılında Özgür Masur gibi genç ve gelecek vaadeden modacılarla işbirlikleri yaparak özel kreasyonlar oluşturdu.
  • Vizyonumuz

    Üretim tecrübemiz, gücümüz ve deneyimli ekibimiz, başarılı konseptimiz ile dünyanın en büyük markalarıyla yaptığımız iş ortaklıklarıyla başarımızı uluslararası platforma taşımak.

  • Misyonumuz

    Dünya modasını en özgün şekilde tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla moda sektöründe dünya liderleri arasında yer almak.

  • Zamanı aşan modeller, nereye giderse gitsin detaylarda hareketlendirilmiş görünüşte önemsiz ama unutulmaz kılmak ve her kadına kendi ışığını yansıtmasında ilham vermek.

Bu Makale Size Yardımcı Oldumu?
Anketimizi Oyladığınız İçin Teşekkür Ederiz.
Yükleniyor...Daha FazlaDaha AzRenk MevcutSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden TablosuKombini Al
Ödeme Sekli